Garsonjera na prodaju, Centar, 49.900€, 32m²
Centar, Gradske lokacije, Kragujevac
Šifra oglasa: 4zida-3798Oglas ažuriran: 19.05.2026.

49.900 €
1.559 € / m2
32 m²
Garsonjera
4/4 sprata
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 392
- Godina izgradnje: 1979.
Opis oglasa
Prodaje se stan - garsonjera u centru grada, površine 32 kvm, na četvrtom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, sobe ,kuhinje i kupatila. Visina plafona 1,83 metra. Uknjiženo
cena: 49.900 eura
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...