Jednoiposoban stan na prodaju, Sokobanja, 65.000€, 30m²

65.000 €
2.167 € / m2
- Grejanje na struju
- Novo
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1158
- 1 garažno mesto
Opis oglasa
Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 30 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na prvom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Objekat je novije gradnje, neuseljavan, stolarija je PVC,francuski balkon, na podovima je keramika, kupatilo je ukusno opremljeno sa tuš kabinom. Grejanje je na struju a parking je moguć na parceli. Uknjižen je, urednog vlasništva pa je moguća kupovina putem stambenog kredita. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju.