Jednosoban stan na prodaju, Centar, 49.000€, 33m²

49.000 €
1.485 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, TV, kuhinjski elementi, ležaj, plakar
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 691
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- Zgrada poseduje: dvorište
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- Autobuske linije: 1
Opis oglasa
Sokobanja opremljen apartman, u neposrednoj blizini centra. Stan od 33.5m2 sa terasom, na 1. spratu, jednosobne strukture, studio apartman.
Cena apartmana opremljenog i sa parkingom u zajednickom dvorištu 49.000 evra.
Za sve informacije stojimo vam na raspolaganju. tel: +38... (prikaži broj telefona) ; 060... (prikaži broj telefona)
Agencija DTS nekretnine je upisana u registru posrednika pod brojem 691