Trosoban stan na prodaju, Drinske Divizije, 120.000€, 53m²

120.000 €
2.264 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Hitna prodaja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1524
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 1 parking mesto
- 1 lift
Opis oglasa
ZLATIBOR – ODLIČAN PORODIČNI STAN NA TOP LOKACIJI, 53m² + GARAŽNO MESTO
**
Na prodaju kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru, u ulici Drinske divizije, udaljen svega oko 250m od hotela Hotel Mona Plaza Zlatibor, odnosno oko 4 minuta laganog hoda do centra i svih sadržaja.
- Stan ima 53m² i veoma funkcionalan raspored:
dve odvojene spavaće sobe
prostran dnevni boravak
kuhinju sa trpezarijom
kupatilo
terasu
garažno mesto
Nekretnina je kompletno nameštena i spremna za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja.
Posebnu vrednost nekretnini daje garažno mesto u zgradi, što je na ovoj lokaciji retkost i velika pogodnost tokom cele godine.
Stan se u dokumentaciji vodi kao visoko prizemlje, ali je od nivoa zemlje podignut za visinu celog jednog sprata, tako da u realnosti ima osećaj i poziciju prvog sprata.
Zgrada je novije gradnje, poseduje lift i ima ukupno 6 spratova. Grejanje je na norveške radijatore.
Odlična prilika kako za porodičan boravak, tako i za turističko izdavanje zbog veoma tražene lokacije.
Cena: 120.000 EUR
Hitna prodaja!
**
Posrednik za prodaju:
Vesna Zujalović
📞
063... (prikaži broj telefona)
Agencijska provizija: 2%