Troiposoban stan na prodaju, Cara Dušana, 210.900€, 84m²

210.900 €
2.511 € / m2
- Etažno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Opremljenost: interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1158
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide
Opis oglasa
Na prodaju komforan USELJIV troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih delatnosti čini ovu novogradnju neodoljivom za porodice sa decom, kao i za investiranje. Ako tražite nekretninu koja može da se rentira, njen položaj je garant i uspešnog izdavanja. Projektovana površina stana je 84.36m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Ovakva struktura stana dostupna je na III i V spratu, u zgradi sa bešumnim liftom. Zgrada je projektovana po sistemu visoko efikasnih standarda, korišćenjem kvalitetnih građevinskih materijala sa dobrim termoizolacionim svojstvima (termobloka 25cm+stiropora 12cm+demit fasade ). ALU stolarija u crnoj mat boji sa aluminijumskim roletnama. U kupatilu i kuhinji biće postavljena keramika renomiranog proizvođača ( dimenzije 120x60 ) , na podu ide tarket parket, grejanje je etažno. Stanovi su orijentisani tako da imaju adekvatnu funkcionalnost i raspored u odnosu na kvadraturu. Stanovi su dobro osvetljeni, velike staklene površine kao i staklene ograde na terasama daju bolju osvetljenost unutar stambenog prostora. Parking mesta se posebno kupuju. KUPOVINA BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA. Kupci prve nekretnine imaju pravo na povraćaj PDV-a. Za više informacija slobodno nas kontaktirajte.