Trosoban stan na prodaju, Prvomajska, 201.110€, 78m²

201.110 €
2.578 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Opremljenost: interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
- 1 garažno mesto
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 78,10 m2. Ova struktura se nalazi na petom, šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila, toaleta, degažmana i terase. Grejanje je centralno, na podovima laminat, kvalitetna PVC stolarija. Parking i garažna mesta se dodatno naplaćuju. Rok završetka je kraj 2027. godine. Za kupce prvog stana postoji povrat PDV-a i moguća je kupovina na kredit. Ovo je samo deo naše ponude, za vise informacija, stojimo vam na raspolaganju.