Trosoban stan na prodaju, Durmitorska, 280.000€, 136m²

280.000 €
2.059 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 305
- 2 lifta
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! TERASA 70 m2! RETKO! Centar, Durmitorska, 3.0, 136 m2 sa terasom od 70 m2 (66 m2 grejne povrsine + terasa od 70 m2), IX od IX spratova, cg, telefon, 2 lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 66 m2, starogradnja.
Na odlicnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Beograda na vodi, prodajemo odlican trosoban stan, dvostrano orijentisan, sa fenomenalnom terasom od 70 m2.
Merena povrsina stana je 136 m2 sa terasom, a uknjizen je na 66 m2.
Stan je renoviran.
Odlicna povezanost sa ostalim delovima grada.
Prostorije: dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, 2 spavace sobe, kupatilo, ostava, hodnik i velika terasa.
Cena 280 000 evra, dogovor.
Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.
Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. Raicevic nekretnine 065... (prikaži broj telefona)