Jednoiposoban stan na prodaju, Centar, 130.050€, 51m²

130.050 €
2.550 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, klima
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1826
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Kvalitetna novogradnja u Danijelovoj ulici na Voždovcu. Stan je uknjjižen na 51m² na investitora, fizičko lice, 1/1.
U pitanju je nisko prizemlje(suteren). U stanu je vrlo kvalitetna Španska kearmika, na podu su takođe pločice, imitacija drveta sa podnim grejanjem. U stanu je postavljena inverter klima. Postoji odvojena spavaća soba.
Zgrada je izuzetno kvalitetna sa liftom. Ulicom je prošao optički internet.
Cena stana je €130.050
Pored ovog stana imamo još 3 u istoj zgradi na istom nivou (PSUT) od 37m², 45m² i 50m².
Agencijska provizija za kupca; 2%
Larnaka Homes
+38... (prikaži broj telefona)