Dvosoban stan na prodaju, Breza, 193.000€, 59m²

193.000 €
3.271 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 167
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 1980.
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza
2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum
Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Cerak Vinogradi, ulica Breza, na petom spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom. Adaptibilan u dvoiposoban, što ga čini idealnim kako za život, tako i kao investiciju.
Karakteristike stana:
- prostran dnevni boravak sa izlazom na veliku terasu;
- kuhinja sa trpezarijom;
- spavaća soba;
- kupatilo;
- hodnik sa dosta mesta za odlaganje.
Zgrada je uredna, okružena zelenilom, sa dovoljno parking mesta. U blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, pijaca, prevoz i svi važni sadržaji potrebni za kvalitetan porodični život.
Stan je odmah useljiv!
Uknjižen na 59m2.
Agencijska provizija 2%.
Agent: Đorđe Ćirković