Dvosoban stan na prodaju, Crvenka, 50.000€, 56m²

50.000 €
893 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na TA peć
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1963
Opis oglasa
STAN! Crvenka! U centru grada,kod Doma Kulture,nalazi se stan 56m2,klasičan dvosoban,starije gradnje,idelanog rasporeda,dvostrane orijentacije,svetao,prostran,ODMAH USELJIV! Stan je kompletno namešten i mogo bi se odmah koristiti za stanovanje,u izvornom je stanju,očuvan i uredan.Grejanje na struju,TA peći,klima,strujni radijatori,te je potrošnja proizvoljna i utiče da troškovi budu manji manji.Sama zgrada pozicionirana u blizini škole,marketa,banaka,apotekai dr.Uz stan ide i garaža u dvorištu i podrumska ostava.