Trosoban stan na prodaju, Obalskih Radnika, 230.000€, 68m²
Beograd, Čukarica opština, Čukarička Padina
Šifra oglasa: 4zida-96906Oglas ažuriran: 21.04.2026.

230.000 €
3.382 € / m2
68 m²
3 sobe
3/8 spratova
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 298
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Funkcionalan svetao stan sa pogledom na crkvu u mirnom delu naselja, blizina autobuske stanice i Maksija.
Agencijska provizija za kupca 2%.
Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...