Dvosoban stan na prodaju, Detelinara, 120.510€, 47m²

120.510 €
2.564 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kuhinja
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, rerna
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1386
- Kanalizacija
- Kablovska
Opis oglasa
Novi Sad - Detelinara - Katarine Ivanović
▪️ Na prodaju stan uknjižen 1/1, bez tereta, pogodan za kupovinu putem kredita (uključujući kredit za mlade).
▪️ Stan se nalazi na prvom spratu uredne stambene zgrade, u mirnom okruženju sa dosta zelenila.
▪️ Struktura stana:
• ulazni hodnik
• kupatilo
• dnevni boravak
• kuhinja sa prozorom kao prirodnom ventilacijom
• velika spavaća soba
▪️ Stan je svetao, funkcionalan, kompletno renoviran i ne zahteva dodatna ulaganja.
▪️ Lokacija i okruženje:
• miran kraj, puno zelenila
• dovoljno parking mesta
• u neposrednoj blizini vrtić, škola i prodavnice
Idealna nekretnina za porodicu, mlade kupce ili kao investicija.
▪️ Stan je uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita kao i kredita za mlade, mi vam možemo pomoći pri odabiru najpovoljnijeg kredita i njegovoj brzoj realizaciji.
▪️ Cena stana je 120.510 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana.
▪️ Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je isključivo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Za više informacija pozovite.