Dvosoban stan na prodaju, Nikole Rašića Koleta, 93.960€, 53m²

93.960 €
1.773 € / m2
- Etažno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide
Opis oglasa
Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 53,69m2, nalazi se u prizemlju objekta. Po strukturi je dovosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, spavaće sobe i kupatila. Gradi se po visokim standardima, demit fasada, energetski pasoš, spoljna PVC (antracit) stolarija, podne obloge od prvoklasne keramike i tarketa. Mogućnost kupovine parking mesta, kao i dela parcele na trajno korišćenje. Očekivani rok zavšetka radova je januara 2028-e godine.