Dvosoban stan na prodaju, Dunavski Kej, 245.000€, 60m²

245.000 €
4.083 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 5
- Zgrada poseduje: lođa
- Kablovska
Opis oglasa
Prodajemo dvosoban stan u izvornom stanju, na veoma atraktivnoj mikro lokaciji na Donjem Dorćolu, pored Dunava u ul.Dunavski kej.
Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa izlazom na terasu, odvojene trpezarije, koja se koristi i kao dnevna soba i izlazi na lođu sa pogledom na reku, dve sobe i kupatila.
Zbog atraktivne lokacije i funkcionalne strukture preporučujemo ovu nekretninu kako za život, tako i za održivu investiciju za izdavanje.
Stan je uknjižen na 60m2, merene površine 65,18m2.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Pančićev park9 min
- Dečiji zabavni park17 min
- Parkić za decu na Kalemegdanu18 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Menora u plamenu4 min
- Vidin kapija6 min
- Fontana Mike Alasa7 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Braća Baruh)6 min
- Srednja škola (Elektrotehnička škola Stari grad)10 min
- Vrtić (Dečiji vrtić M&M Elefantino)8 min
- Fakultet (Fakultet za primenjeni menadžment ekonomiju i finansije)5 min

- Bolnica (Pronatal - Centar za potpomognutu reprodukciju)7 min