Trosoban stan na prodaju, Durlan, 144.000€, 72m²

144.000 €
2.000 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Orijentacija ka: zapad
- Pogled na: ulicu
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2136
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2027.
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Prodaja porodičnog 2.5 stana na jednoj od najtraženijih lokacija - u blizini TC Roda ( bivši Merkator) . Na 1 km je najpoznatija osnovna škola Dušan Radović kao i park SV. Sava , u blizini je Niški kej, i još mnogo toga što čini ovu lokaciju idelnu za porodično stanovanje.
U ponudi su ostala jos 2 stana od 65 m2 i 72 m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom od ukupno četiri spratova.
Stan od 72 m2 je okrenut ka zapadu tako da je izuzetno osunčan i topao.
Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik , dve kockaste komforne spavaće sobe , kuaptilo, toalet i prelepa terasa od 5,5 m2.
Cena je 2000 eu plus PDV a kupac stana ukoliko je prva kupovina ima pravo na povraćaj do 10 % .
Za obilazak ove nekretnine ili za ponudu sličnih nekretnina na ovoj i sličnoj lokaciji pozovite na broj iz oglasa ili ostavite poruku ( sms, viber, watsup) i kontaktiraćemo Vas u najkraćem roku.