Dvosoban stan na prodaju, Erdoglija, 99.990€, 59m²

99.990 €
1.695 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1285
- 1 parking mesto
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 1980.
- Zgrada poseduje: podrum
- Kablovska
Opis oglasa
Odlično očuvan, odmah useljiv stan koji se prodaje sa kompletnim nameštajem u blizini Tržnog centra, preko puta obdaništa. Ublizini je Osnovna škola, zatvorena pijaca i više supermarketa.. U neposrednoj blizini su Šumarice , Hipodrom, kao oaza mira i tišine. Izuzetno pogodno za porodični život. Struktura stana: Kuhinja, dnevna soba, spavaća soba, predosblje, kupatilo terasa i podrum.Parking koji se ne naplaćuje. Uknjižen i odmah useljiv !
Potrebno je manje renoviranje ali samim tim sa odličnim mogućnostima prilagodjavanja novom vlasniku.