Dvosoban stan na prodaju, Milice Šuvaković, 204.000€, 60m²

204.000 €
3.400 € / m2
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1345
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U srcu Galenike, u ulici sa dosta zelenila, nalazi se ovaj dvosoban stan za prodaju. Smešten je u zgradi od cigle, sa liftom, koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u bllizini su svi neophodni sadržaji za udobno i lagodno stanovanje. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je odlična. Stan je kompletno renoviran i namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka, terase, lođe i spavaće sobe.
Agencijska provizija 2%
069... (prikaži broj telefona) i 011... (prikaži broj telefona)