Dvosoban stan na prodaju, Balkanska, 64.600€, 38m²
Gradske lokacije, Kruševac
Prikaži mapuOglas ažuriran: 13.05.2026.

64.600 €
1.700 € / m2
38 m²
2 sobe
Prizemlje/3 sprata
Agencija Novogradnja prodaje jednosoban stan u izgradnji u centru grada
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 451
Opis oglasa
Agencija Novogradnja prodaja dvosoban stan površine 38m2 u zgradi koja se gradi u Kruševcu u centru grada.Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade . Sastoji se od predsoblja , kupatila , dnevnog boravka trpeziraje sa kuhinjom, jedne spavaće sobe i terase. Cena stana : 1700/m2+10% PDV
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park minijatura Srbija16 min
- Zabavni park Šarengrad31 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik kosovskim junacima3 min
- Spomenik mira8 min
- Česma Car Lazar9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Popović)4 min
- Srednja škola (Gimnazija Kruševac)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Neven)5 min
- Fakultet (Alfa BK Univerzitet)5 min

Zdravlje
- Bolnica (Služba radiološke dijagnostike Kruševac)10 min
- Klinika (Poliklinika Multimedika)4 min
- Teretana (Cafe bar & gym Mr. Hill)36 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Gomex market)2 min
- Restoran (Restoran Etno kuća)1 min
- Kafana (Gradska pivnica)5 min
Prevoz
- Autobuska stanica (Spomenik)4 min
Ostale ustanove
- Banka (Addiko Bank)4 min
- Pošta (Pošta 37000 (šalter))6 min
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - Agencija NovogradnjaAgencija Novogradnja

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...