Trosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 85.000€, 80m²

85.000 €
1.063 € / m2
- Dvorišni stan
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2133
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
Opis oglasa
Odličan dvorišni stan u centru Pančeva.
Stanu pripada garaža, podrum i moguće uz manja ulaganja srediti prostor pod krovom za još stambenog prostora. Stan poseduje svoje dvorište sa ulazne i sa zadnje strane stana.
obavezno pogledajte vido zapis stana ovde ili na sajtu agencije http://www.nekretninemimma.rs
provizija agencije 2%
tu smo za sve informacije, pomoć i pomoć u preseljenju.