Trosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 132.000€, 106m²

132.000 €
1.245 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, toaleti (2), ostava
- Pogled na: ulicu, dvorište
- Uknjiženo
- Kupovina direktno od vlasnika
- Parking u dvorištu zgrade
- Zgrada poseduje: podrum, lođe (2)
Opis oglasa
Prodajem trosoban stan na izuzetnoj lokaciji u strogom centru grada, pogodan za stanovanje kao i za poslovni prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, bruto površine 106 m2 (uknjižen na 85m2), a pripada mu i podrum od 25m2. Stan je dvostrano orijentisan sa visokim plafonima. Sprovedeno je etažno grejanje na gas, a u delu stana gde su kupatilo, dnevni boravak i kuhinja grejanje je podno.