Garsonjera na prodaju, Gradske lokacije, 68.000€, 39m²

68.000 €
1.744 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1403
Opis oglasa
Na prodaju je stan, koji se nalazi na samo 200m od kružnog toka, na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u blizini Autobuske stanice i fakulteta.
Centar grada je na samo 5 minuta hoda, što omogućava brzu i laku povezanost sa svim delovima grada.
Stan je smešten u prizemlju zgrade, površine od 39m2.
Stan je funkcionalan i praktičan, sa dobro osmišljenim rasporedom prostorija.
Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje koja je opremljena svim potrebnim uređajima, kupatilo i hodnik.
Stan se prodaje kompletno opremljen.
U okviru zgrade se nalazi parking mesto, za stanare zgrade.
Cena stana iznosi 68.000 evra.
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu.
Za više informacija ili da zakažete gledanje, kontaktirajte nas i rezervišite svoj termin za obilazak, na telefone
065... (prikaži broj telefona)
064... (prikaži broj telefona)