Garsonjera na prodaju, Gradske lokacije, 62.000€, 32m²

62.000 €
1.938 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1403
Opis oglasa
Na prodaju garsonjera na izuzetnoj lokaciji – na samo 50m od Mosta ljubavi, u samom centru Vrnjačke Banje!
Mirna lokacija u samom srcu Banje, blizina svih sadržaja: šetališta, izvora, restorana i kafića – čini ovu nekretninu savršenom prilikom.
Površina garsonjere je 32m² i nalazi se na III spratu stambene zgrade.
Garsonjera se prodaje potpuno opremljena, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja.
Idealan je izbor kako za odmor i uživanje u banjskoj atmosferi, tako i kao investicija za izdavanje.
Cena garsonjere je 62.000eura.
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu.
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Za više informacija ili da zakažete gledanje, kontaktirajte nas i rezervišite svoj termin za obilazak, na telefon
065... (prikaži broj telefona)
.