Jednoiposoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 110.000€, 38m²

110.000 €
2.895 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Luksuzno
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 87
- Parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
- Tip interneta: optički
Opis oglasa
STAN KOD AQUA PARKA RAJ, VRNJAČKA BANJA – 38m²
Tražite idealan stan za život, odmor ili investiciju? Predstavljamo vam moderan jednoiposoban stan od 38m², smešten u novogradnji sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – neposredno pored Aqua parka Raj!
OSNOVNE KARAKTERISTIKE:
- Površina: 38m²
- Spratnost: stan u zgradi sa liftom
- Struktura: dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, moderno kupatilo, prostrana terasa
- Parking: obezbeđen parking prostor isključivo za stanare zgrade
Unutrašnjost stana:
- Dnevni boravak sa kuhinjom: svetao i funkcionalan prostor, idealan za svakodnevni boravak i druženje
- Spavaća soba: udobna i tiha, pruža savršeno mesto za odmor
- Kupatilo: moderno uređeno, sa svim neophodnim sanitarijama
- Terasa: prostrana terasa sa prijatnim pogledom
- Stan se prodaje sa nameštajem
LOKACIJA:
**Stan se nalazi **na svega nekoliko koraka od Aqua parka Raj, u mirnom delu grada, a opet u blizini svih važnih sadržaja – šetališta, banjskog parka, prodavnica, restorana…
Zahvaljujući svojoj poziciji, stan je izvanredna prilika za turističko izdavanje tokom cele godine.
Idealna investicija za one koji žele da spoje uživanje i sigurnu zaradu!
Pozovite nas i zakažite razgledanje. Ovakve prilike se retko pojavljuju!