Jednosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 87.000€, 48m²

87.000 €
1.813 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1403
Opis oglasa
Na prodaju je predivan stan koji se nalazi na I spratu blizu Vrnjačkih Termi, prave oaze opuštanja i wellness-a. Ovaj udoban stan sa površinom od 48m2 pruža savremenu udobnost i savršen prostor za udoban život. Stan se sastoji iz, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase.
Stan je opremljen etažnim grejanjem na struju, što omogućava efikasno i kontrolisano grejanje tokom hladnih meseci, ali takođe, poseduje i klima uređaj.
Lokacija ovog stana je posebna prednost. Vrnjačke Terme su poznate po spa i wellness sadržajima, kao i prelepom parku koji je savršen za šetnje i relaksaciju.
U okviru zgrade se nalazi parking mesto, za stanare zgrade.
Cena ovog stana iznosi 87.000 eura.
Za više informacija ili da zakažete gledanje, kontaktirajte nas i rezervišite svoj termin za obilazak, na tel. 065... (prikaži broj telefona) .
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.