Jednosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 80.000€, 42m²

80.000 €
1.905 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1403
Opis oglasa
Na prodaju je jednosoban stan površine 42m2, na visokom prizemlju, koji nudi dodatnu udobnost i lakoću pristupa.
Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini opštine, pijace i doma zdravlja, što ga čini idealnim za svakodnevni život.
Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.
Stan se prodaje bez kuhinje.
Iako stan nije opremljen, pruža mogućnost da ga uredite po sopstvenom ukusu i potrebama.
U okviru zgrade se nalazi parking mesto, za stanare zgrade.
Cena jednosobnog stana je 80.000 evra.
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu.
Za više informacija ili da zakažete gledanje, kontaktirajte nas i rezervišite svoj termin za obilazak, na telefon
065... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Japanski vrt13 min

Obeležja kulture u blizini
- Izvor lekovite vode Topla vodamanje od 1 min
- Izvor lekovite vode Slatina11 min
- Izvor lekovite vode Jezero15 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Popinski borci)8 min
- Srednja škola (Ugostiteljsko-turistička škola)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Veseljko)33 min
- Fakultet (Univerzitet u Kragujevcu Fakultet za hotelijerstvo i turizam)4 min