Dvoiposoban stan na prodaju, Grbavica, 170.970€, 54m²

170.970 €
3.166 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1594
- 1 parking mesto
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju je funkcionalan stan na atraktivnoj lokaciji, idealan za porodični život ili kao investicija.
Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija i maksimalno iskorišćenim prostorom.
Sastoji se od dve komforne spavaće sobe, prostranog i svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, kao i dva kompletno opremljena kupatila.
Nekretnina se prodaje potpuno nameštena, bez potrebe za daljim ulaganjima.
Posebnu vrednost stanu daje sopstveno parking mesto, što predstavlja značajnu prednost na ovoj lokaciji.
U cenu je uračunata agencijska provizija.
Za više informacija, pozovite!
REG. BR. Posrednika : 1594
Sky 021 Nekretnine
060... (prikaži broj telefona)
061... (prikaži broj telefona)
ID:1204