Garsonjera na prodaju, Grbavica, 97.000€, 28m²

97.000 €
3.464 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1573
Opis oglasa
DANILA KIŠA, 28m2, GARSONJERA Prodaje se dobro održavana garsonjera u blizini svih važnih sadržaja ali opet izolovana od buke zbog svoje dvorišne orijentacije. Sastoji se iz komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, odvojene kuhinje, kupatila i hodnika. Grejanje gradsko. Odlična investicija za izdavanje. Cena stana 103.000eura + 3% posrednička naknada. Za više informacija, možete nas kontaktirati na 063... (prikaži broj telefona) ili 021... (prikaži broj telefona) , agencija za nekretnine "Šćepanović i saradnici", upisana u Registar posrednika pod brojem 1573, Bulevar oslobođenja 78, Novi Sad. ID oglasa: 44397.