Četvorosoban stan na prodaju, Endija Vorhola, 328.000€, 92m²

328.000 €
3.565 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 497
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju porodičan stan u ekskluzivnom kompleksu Victory Gardens – 92,50m²
U ponudi je prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 92,50m², idealan za porodični život, smešten u savremenom kompleksu Victory Gardens.
Stan se sastoji od:
komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, vešernice, hodnika i ulaznog dela terase
Odlična organizacija prostora omogućava maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata, uz mnogo prirodne svetlosti i prijatan ambijent za svakodnevni život.
U cenu stana uračunato je garažno mesto.
U sve stanove ugrađena je modularna „smart home ready elektro galanterija renomiranog proizvođača, koja omogućava savremen i jednostavan način upravljanja domom.
Kompleks je projektovan po konceptu modernog urbanog stanovanja i obuhvataće pet stambenih zgrada sa velikim procentom uređenih zelenih površina.
Planirani sadržaji:
kafići, marketi, teretana, saloni lepote, vrtić / obdanište
Odlična lokacija u blizini Ade Ciganlije i Košutnjaka, sa dobrom povezanošću sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, bolnica i Lidl.
Idealna nekretnina za udoban porodični život ili sigurnu investiciju.
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.