Dvosoban stan na prodaju, Kursulina, 235.000€, 53m²

235.000 €
4.434 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
- 1 lift
Opis oglasa
Stvarna površina-53m2 , ugovorna površina-53.00m2,
Na prodaju je ovaj dvosobni, prelep stan nadomak Kalenić pijace, u Kursulinoj ulici.
Nalazi se na 1. spratu od 11, lepo uređene stambene zgrade.
Sastoji se od velikog hodnika, pravo iz njega se ulazi u kuhinju, a levo se ulazi u sada jednu veliku prostoriju gde su nekad bile dve odvojene sobe. Tu se odmah nalazi i kupatilo.
2023. je renoviran, sredjena je kuhinja i zamenjena je stolarija.
Na podovima su podne obloge u stilu keramičkih pločica.
Grejanje je centralno, poseduje i pripadajući podrum.
Stan je u izdavanju kao kozmetički salon do marta 2027.
Odlična i sigurna investicija na idealnoj lokaciji u srcu Vračara.
Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu
1/11 Kursulina -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD https://www.gigant.rs/property-detail.php?id=96482
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park vojvode Petra Bojovića4 min
- Čuburski park6 min
- Svetosavski plato7 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik vojvodi Petru Bojoviću5 min
- Spomenik Mihajlu Pupinu8 min
- Kuća vojvode Petra Bojovića7 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Miodragović)8 min