Dvosoban stan na prodaju, Sinđelićeva, 234.000€, 58m²

234.000 €
4.034 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa, video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj.
Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Raspored prostorija je veoma funkcionalan i omogućava maksimalno iskorišćenje prostora.
Nekretnina odiše toplinom i prijatnom atmosferom, idealna je kako za porodičan život, tako i kao investicija za izdavanje. Visoko prizemlje pruža dodatnu praktičnost i lakoću pristupa tako da je pogodan i za poslovnu delatnost, kancelariju, ordinaciju i slično.
Lokacija je jedna od najvećih prednosti ovog stana – mirna ulica u srcu Vračara, u neposrednoj blizini škole, vrtića, marketa, restorana, gradskog prevoza i svih sadržaja neophodnih za udoban gradski život.
Osnovne karakteristike:
Vračar – Šindjelićeva ulica
56m²(korisna površina 48 kv + lođa 8 kv)
Dvosoban (2.0)
Visoko prizemlje u urednoj zgradi od 10 spratova.
Trostrano orijentisan- Centralno Grejanje po potrošnji sa ugrađenim kalorimetrima, klima uređajem, dva lifta, podrum, telefon, interfon.