Troiposoban stan na prodaju, Kamenički Park, 199.000€, 72m²
Kamenički Park, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad
Oglas ažuriran: 29.04.2026.

199.000 €
2.764 € / m2
72 m²
3,5 sobe
Visoko prizemlje/5 spratova
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Opremljenost: internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 761
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2024.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaja troiposobnog uknjizenog stana u novoj odlicnoj zgradi u Sremskoj Kamenici.Nekretnina se sastoji od dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,kupatila i terase.Stan se nalazi na visokom prizemlju.Nekretnina je bez ulaganja.Moguca kupovina putem stambenog kredita.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...