Dvoiposoban stan na prodaju, Marijane Gregoran 44, 153.000€, 53m²

153.000 €
2.887 € / m2
Opis oglasa
Crvena Fasadna Cigla 2.5 Stan
AGENCIJE mogu zvati SAMO ukoliko imaju kupca, nije potrebno nikakvo dodatno oglašavanje.
Stan je svetao, dvostran i lako adaptibilan u 2.5. Terasa pruža pogled na šumu i garantuje mir. Nalazi se u najlepšem delu Marijane Gregoran, zgrade sa centralnim grejanjem i crvenom fasadnom ciglom na samo par kilometara od centra grada. Ukupna kvadratura stana je 53 kvadrata, uknjiženo 45 kvadrata grejne površine + 8 kvadrata terase koju je moguće pregraditi kako bi se povećao dnevni boravak. Poseduje i zaseban ograđen podrum od 6 kvadrata.