Dvosoban stan na prodaju, Glasinačka, 152.600€, 45m²
OBIĐI 3D TURU

152.600 €
3.391 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Uknjižen, 1.0, 45m2, III/V, lift, CG, terasa.
Odličan, uknjižen u izvornom stanju jednosoban stan, 45m2 na trećem spratu od ukupno pet, nedaleko od ulica Vojislava Ilića i Ustaničke ulice.
Stan je jugozapadno orijentisan i jako je svetao.
Ulica je mirna a blizu je glavnih saobraćajnica, gradskog prevoza, prodavnica, vrtića, škole i supermarketa.
Lako adaptibilan u 1.5 soban stan.
Uredna i održavana zgrada, sa liftom.
Agenc. provizija 2%
Agent: Filip Bukumirović br licence 6054
"Art nekretnine" d.o.o.
Beograd. Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
FB 11
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Šumice16 min
- Park Urbani džep26 min
- Park Slavujev potok28 min

Obeležja kulture u blizini
- Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević5 min
- Kuća Flašar6 min
- Pašina česma7 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Milan Đ. Milićević)17 min
- Srednja škola (Škola za negu lepote)21 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Šećerko)5 min
- Fakultet (Univerzitet Singidunum)5 min

- Bolnica (Klinika za fizikalnu medicinu Saint James)4 min
- Klinika (Poliklinika Equilibrium)6 min
- Teretana (Soko Fit)11 min
- Prodavnica (Shop&Go)3 min
- Restoran (Bezglutenski restoran Maša)4 min