Dvosoban stan na prodaju, Desanke Maksimović, 330.000€, 70m²

330.000 €
4.714 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 5
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- 2 lifta
Opis oglasa
Prodajemo izuzetan dvosoban stan u najlepšem delu Vračara, u ulici Desanke Maksimović, preko puta Tašmajdanskog parka. Kompletno je renoviran, u odličnom stanju i ne zahteva veća ulaganja.
Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i terase. Dvostrano je orijentisan i svetao. Sobe gledaju ka ulici, a kuhinja i trpezarija ka dvorištu.
Posebnu prednost ovog stana čini parking mesto u dvorištu zgrade.
Uknjišen na 62m2, sa terasom ima 70m2. Za svaku preporuku!
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika DIVIS NEKRETNINE DOO.