Dvosoban stan na prodaju, Belfortska, 107.200€, 41m²

107.200 €
2.615 € / m2
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1347
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stan je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita.
- Mogućnost kupovine garažnog mesta
- LUX
- LIFT
- granitna keramika
- klima
- višeslojni hrasto parket
- šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija
- efikasnost "B"
- rok završetka februar 2027. godine
- cena stana je sa uračunatim PDV-om
Kontakt telefon 060... (prikaži broj telefona) . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.