Trosoban stan na prodaju, Vojvođanska, 143.000€, 56m²

143.000 €
2.554 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Prodaje se nov stan u novoj zgradi, kompletno zavrsen i spreman za useljenje odmah. Moguca je kupovina samo u kesu.
Stan poseduje veliku dnevnu sobu i 2 spvace sobe.
Nalazi se na samo 3 minuta do buduce zeleznicke stanice, 7 minuta do aerodroma Nikole Tesle, 10 minuta do Novog Beograda.
Sve neophodno za zivot se nalazi u krugu od 300 metara.
U blizini se nalaze linije prevoza: 71, 72, 601, 603, 604, 605, 610, koje povezuju Ledine sa svim delovima grada.
Izolovan je od buke i pruza totalni mir i sigurnost.
Agencijaska provizija 2%
Apartment for sale in a new building, fully finished and ready for immediate move-in. Purchase is possible cash only.
The apartment features a spacious living room and two bedrooms. It is located just 3 minutes from the future railway station, 7 minutes from Nikola Tesla Airport, and 10 minutes from New Belgrade.
All essential amenities for daily life are within a 300-meter radius.
Nearby public transport lines include: 71, 72, 601, 603, 604, 605, 610, providing easy access to all parts of the city.
The location is isolated from noise, offering complete peace, privacy, and security.
Agency commission: 2%