Četvorosoban stan na prodaju, Lekino Brdo, 305.000€, 132m²

305.000 €
2.311 € / m2
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1873
- 1 garažno mesto
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju je prostran i luksuzan četvorosoban stan površine 132 m2, smešten u mirnoj ulici na Lekinom Brdu, u ulici Braće Kovač. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade iz 2015. godine i predstavlja jedini stan na spratu, što obezbeđuje dodatni nivo privatnosti i komfora.
Stan je izuzetno kvalitetno građen i pažljivo projektovan, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim blokom. U spavaćem delu nalaze se tri komforne sobe, uz dva kupatila i dodatni toalet, što ga čini idealnim za porodičan život. Dnevni boravak je prostran i povezan sa kuhinjom i trpezarijom, a ceo stan odiše svetlošću zahvaljujući dobroj orijentaciji.
Posebnu vrednost ovoj nekretnini daju tri lođe i terasa sa pogledom kako na ulicu, tako i na dvorište, pružajući dodatni prostor za uživanje i opuštanje. Grejanje je etažno, uz centralni sistem klimatizacije, što omogućava potpunu kontrolu troškova i visok nivo komfora tokom cele godine.
Stan se prodaje prazan i odmah je useljiv, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju. Uknjižen je, sa urednom dokumentacijom.
Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta u podzemnoj garaži po ceni od 25.000 eura, ali nije uslov za kupovinu stana.
Lokacija je veoma atraktivna, sa dobrom povezanošću gradskim prevozom (linije 26 i 31), kao i blizinom svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život.