Dvoiposoban stan na prodaju, Liman 3, 180.000€, 66m²

180.000 €
2.727 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terase (2)
- Orijentacija ka: jugozapad
- Uknjiženo
- Kupovina direktno od vlasnika
- Javni parking van zone
- 2 lifta
- Zgrada poseduje: podrum
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Veoma funkcionalan dvoiposoban stan od 66 kvadrata. Sastoji se od spavace sobe, manje spavace sobe, odvojene dnevne, odvojene trpezarije, odvojene manje kuhinje, spajza i dve terase vece i manje. Kupatilo je renovirano u izvornom izdanju. Stan ima i dve terase, vecu i manju. Iz stana se pruza veoma lep pogled ka Fruskoj Gori. U neposrednoj blizini zgrade su osnovna skola, vrtic, setaliste uz Dunavac itd.