Trosoban stan na prodaju, Liman 4, 199.680€, 78m²
Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-1003260Oglas ažuriran: 19.05.2026.

199.680 €
2.560 € / m2
78 m²
3 sobe
11/17 spratova
Stan,NOVI SAD,LIMAN 4,kv: 78.00, € 199680, ID: 1003260
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1983.
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1003260
LIMAN 4, TROSOBAN, 78m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja TROSTRANO ORIJENTISAN STAN SA FANTASTIČNIM POGLEDOM NA FRUŠKU GORU
Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu nalazi se ovaj izuzetno svetao i funkcionalan stan od 78m², smešten na Limanu 4, idealan za porodičan život ili sigurnu investiciju.
Stan je trostrano orijentisan, što mu pruža obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, dok prelep otvoren pogled na Frušku goru dodatno doprinosi osećaju komfora i mira.
Nekretnina je odmah useljiva i veoma lepo održavana. Nedavno su renovirani podovi i zidovi, ugrađena je kvalitetna PVC spoljna stolarija, dok su kupatilo i gostinski toalet uredni i potpuno funkcionalni.
Struktura stana:
dve komforne spavaće sobe
prostran dnevni boravak
kuhinja sa trpezarijskim delom
kupatilo
gostinski toalet
Zgrada je kvalitetno održavana, a lokacija pruža maksimalnu praktičnost za svakodnevni život — u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, marketi, gradski prevoz i svi neophodni sadržaji. Oko zgrade je dostupan javni parking.
Stan je uknjižen, bez tereta i spreman za brzu kupovinu i useljenje.
Nekretnina koja kombinuje odličnu lokaciju, funkcionalan raspored i prelep pogled — prava prilika za miran i kvalitetan život na Limanu.