Trosoban stan na prodaju, Loznica - Centar, 105.300€, 78m²

105.300 €
1.350 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Grejanje na gas
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1701
Opis oglasa
NA PRODAJU – Luksuzan stan u centru Loznice, 3. sprat
U samom srcu Loznice, na odličnoj i izuzetno traženoj lokaciji, prodaje se luksuzno renoviran i moderno uređen stan na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade. Iako zgrada nema lift, stan se odlikuje izvanrednim komforom, rasporedom i prestižnim enterijerom koji pruža pravi osećaj elegancije i udobnosti.
Struktura stana:
Dve komforne spavaće sobe
Veliki, svetao dnevni boravak otvorenog koncepta
Prostran hodnik
Renovirano, moderno kupatilo
Predivna velika terasa sa fantastičnim panoramskim pogledom na grad – idealna za odmor, uživanje i druženja
Stan je kompletno i luksuzno sređen, sa pažljivo odabranim materijalima, modernim detaljima i savršenim spojem stila i funkcionalnosti. Odmah je useljiv, bez dodatnih ulaganja.
Finansiranje
Cena stana iznosi 105.300 €.
Kupovina je moguća kako putem stambenog kredita, tako i preko kredita za mlade, što ovu nekretninu čini idealnom prilikom za mlade bračne parove.
Za sve dodatne informacije kontaktirajte: 061... (prikaži broj telefona)
http://www.podrinjenekretnine.rs
Broj u registru posrednika: 1701
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Školski park Loznica5 min
- Železnički park10 min