Jednoiposoban stan na prodaju, Mala Vaga, 78.000€, 37m²
Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-3835Oglas ažuriran: 06.05.2026.

78.000 €
2.108 € / m2
37 m²
1,5 sobe
2/3 sprata
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 392
- Godina izgradnje: 2008.
Opis oglasa
Prodaje se stan na Maloj vagi u ul: Starine Novaka, površine 37 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ,nema lifta u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uknjižen ( zemljišne knjige )
cena: 78.000 eura
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Mali park9 min
- Pivarski park20 min
- Veliki park20 min

Obeležja kulture u blizini
- Konak kneza Mihaila10 min
- Spomenik Vuku Karadžiću10 min
- Spomenik Joakimu Vujiću8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Specijalna osnovna škola)5 min
- Srednja škola (Srednja stručna škola Kragujevac)13 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Bubamara)10 min
- Fakultet (Visoka tehnička škola strukovnih studija Kragujevac)18 min

Zdravlje
- Bolnica (Ginekološka bolnica Nikolov)5 min
- Klinika (Poliklinika Živanović)14 min
- Teretana (Fitnes centar Popaj)13 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Maxi Supermarket)1 min
- Restoran (Kafana Fijaker stari)4 min
- Kafana (Pivnica Burence)10 min
Prevoz
- Autobuska stanica (Mala Vaga 2)1 min
Ostale ustanove
- Banka (mts Banka)11 min
- Pošta (Pošta Kragujevac 5)7 min
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita