Dvosoban stan na prodaju, Medicinski Fakultet, 87.000€, 50m²

87.000 €
1.740 € / m2
- Grejanje na TA peć
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 940
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi je dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Medicinskog fakulteta. Površine je 50m2, nalazi se na V spratu (poslednji) stambene zgrade bez lifta. Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatia i terase. Na podu je parket, stolarija je drvena, grejanje je TA. Stan je lepo poziconiran, nalazi se na jednoj od traženijih lokacija i predstavlja pravu investiciju kako za život, tako i za kasnije rentiranje. Moguća je kupovina putem kredita za mlade. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.