Jednoiposoban stan na prodaju, Medicinski Fakultet, 83.000€, 39m²

83.000 €
2.128 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uobičajeno stanje
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2134
Opis oglasa
U ponudi Kitić nekretnina: jednoiposoban u neposrednoj blizini Medicinskog Fakulteta.
Prodaje se stan na I spratu stambene zgrade, površine 39 m² i sastoji se od: hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanje je izvorno, tako da iziskuje dodatna ulaganja, što budućem vlasniku pruža mogućnost uređenja po sopstvenim željama i potrebama.
Struktura stana je funkcionalna, sa dobrim rasporedom prostorija i dosta dnevne svetlosti. Idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.
Lokacija je mirna i odlično povezana sa svim delovima grada. U непосредној blizini nalaze se prodavnice, škola, vrtić, autobusko stajalište i svi sadržaji potrebni za svakodnevni život.
Stan je upisan u katastru nepokretnosti 1/1 svojna privatna.
Ukoliko imate dodatna pitanja u vezi ove nekretnine, ili želite da zakažete termin razgledanja, slobodno nas kontaktirajte: 060... (prikaži broj telefona) , 060... (prikaži broj telefona) , 063... (prikaži broj telefona) , 018... (prikaži broj telefona) ili nas posetite na adresi Obrenovićeva 21/4, gde možete pogledati više fotografija, i dobiti više informacija o ovoj nekretnini. Agencija KITIĆ nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 2134. Agencijska provizija za kupce iznosi 2%.