Jednosoban stan na prodaju, Medijana, 84.460€, 36m²

84.460 €
2.346 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja
- Opremljenost: Namešteno - interfon, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Na prodaju jednosoban, namešten stan kod Gradske bolnice, na jednoj od uvek traženih lokacija u gradu. U neposrednoj blizini nalaze se Medicinski fakultet, Dom zdravlja i Park Čair, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za život ili kao investiciju za izdavanje.
Stan je svetao i južno orijentisan, sa lepim pogledom na Park Čair. Nalazi se na 13. spratu (poslednji sprat) u zgradi sa dva lifta, a u pripremi je zamena oba lifta novim.
Stan nema terasu.
Zbog izuzetne lokacije kod Gradske bolnice i blizine Medicinskog fakulteta, stan je uvek tražen za izdavanje i predstavlja sigurnu investiciju.tacije sa pogledom na park. Odličan za život ili izdavanje.
Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj
061... (prikaži broj telefona)
i
018... (prikaži broj telefona)
.
Agencija ETAGI NEKRETNINE DOO je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 2068.
Kontakt oglašivača