Dvoiposoban stan na prodaju, Mirijevo, 105.616€, 51m²

105.616 €
2.071 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Novo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1791
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
- Kablovska
Opis oglasa
IZUZETAN STAN U NOVOGRADNJI!
Cena: 105616€ plus PDV
Kontakt: +38... (prikaži broj telefona)
Lokacija: Zvezdara, Mirijevo
Površina: 51,52m2
Struktura: nov dvoiposoban stan u čiju strukturu ulaze:
- ulazni hodnik
- kupatilo,
- dnevna soba,
- trpezarija,
- kuhinja,
- dve spavaće sobe.
OPIS:
Iz ponude stanova izdvajamo ovaj stan kao odličan izbor za sve koji žele modernu nekretninu u mirnoj i razvijenoj četvrti, sa svim potrebnim sadržajima na dohvat ruke.Sa svojom kvadraturom od 51,52m2, ima dovoljno prostora i zadovoljava potrebe kako porodica, tako i pojedinaca.Stan je funkcionalnog rasporeda, prostrani dnevni boravkak sa velikim prozorima koji omogućavaju obilje prirodne svetlosti, kuhinja je modernog dizajna, a sa trpezarijom je povezana otvorenim konceptom, što daje osećaj prostranosti, komforna spavaće sobe dovoljno prostrane i dizajnirane sa naglaskom na udobnost i privatnost, kupatilo je opremljeno savremenom sanitarijom i visokokvalitetnom podnom i zidnom keramikom.
U izgradnji i opremanju korišćeni su visokokvalitetni materijali, počev od podnih obloga, keramike prve klase, izuzetne Demit fasade, PVC stolarije sa roletnama, do akcenta na bezbednost i sigurnost, što se pospešuje sigurnosnim ulaznim vratima kao i video nadzorom. Grejanje je etažno, a zgrada poseduje lift.