Jednoiposoban stan na prodaju, Ladne Vode, 113.000€, 41m²
OBIĐI 3D TURU

113.000 €
2.756 € / m2
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 298
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U novijoj zgradi, na drugom spratu, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom, osvetljen. Nisu potrebna nikakva ulaganja.
Odvojena spavaća soba, iz hodnika se ulazi u sve prostorije.
U blizini Mirijevskog bulevara. Odlična mikrolokacija. Odmah useljiv.
Agencijska provizija za kupca 2%.
Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.