Jednoiposoban stan na prodaju, Kisela Voda, 118.000€, 45m²

118.000 €
2.622 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-44.83m2,
Prodaje se odličan ušuškan stan površine 45m2 u ulici Kisela voda, u Mirijevu. Smešten u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini marketa, parka i stanica gradskog saobraćaja. U blizini se nalaze Olimp i bulevar Kralja Aleksandra. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, spavaće sobe koja je pregrađena i napravljene su dve manje sobe, kupatila i hodnika. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Stan poseduje svoj pripadajući podrum.
Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu
NP/4 Kisela Voda -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD https://www.gigant.rs/property-detail.php?id=96212