Dvosoban stan na prodaju, Hadži-Melentijeva, 232.000€, 58m²

232.000 €
4.000 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 5
- Godina izgradnje: 1936.
- Kablovska
Opis oglasa
Prodajemo odličan dvosoban stan na prvom spratu u salonskoj zgradi iz 1936 godine, na Neimaru, u Hadži Melentijevoj ulici.
Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijskim delom i kupatila.Kompletno je renoviran i tom prilikom su zamenjene sve elektro i vodovodne instalacije, zamenjena stolarija, postavljen brodski pod. Dvostrano je orijentisan ( istok - zapad ), osvetljen tokom celog dana. Visina plafona je 3m. Etažno grejanje.
Stan poseduje podrumsku prostoriju.
Uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o.