Četvorosoban stan na prodaju, Nova Detelinara, 206.000€, 99m²

206.000 €
2.081 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, ostava
- Opremljenost: Namešteno - TV, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1708
- Zgrada poseduje: tavan
Opis oglasa
Na prodaju je komforan četvorosoban stan od 99 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u mirnom delu Detelinare, idealnom za porodičan život ili za sve koji žele spoj funkcionalnosti i udobnosti. Stan odiše svetlošću i prostranošću, a raspored prostorija pruža prijatan osećaj privatnosti i topline doma. Posebnu vrednost ovog prostora čini tavanski deo koji se nalazi iznad stana, pružajući budućem vlasniku mogućnost dogradnje i dodatnog širenja životnog prostora, što ovu nekretninu čini izuzetno perspektivnom i dugoročno isplativom investicijom. Okružen je svim ključnim sadržajima, a mirna lokacija i lepo održavana zgrada upotpunjuju utisak prijatnog i stabilnog okruženja za stanovanje. Ovaj stan predstavlja retku priliku za one koji žele prostran dom uz potencijal za dodatni razvoj prema sopstvenim potrebama i željama.
Za više informacija pozvati: 063... (prikaži broj telefona)
*** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708***
www. http://familynekretnine.rs
Radnička 2a, Novi Sad