Dvoiposoban stan na prodaju, Hadži Ruvimova, 140.000€, 54m²

140.000 €
2.593 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijski ID: 88007, IV/V, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se svetao 1.5 stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici , na Novoj Detelinari. Odličan raspored, koji se po potrebi , lako može prepraviti i na drugačiji. Velika spavaća soba koja izlazi na terasu, i dnevna soba , koja takođe izlazi na terasu . Veliko kupatilo, ostava. Zgrada kvalitetne, novije gradnje. U ovom delu grada je topla voda iz toplovoda. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Železnički park18 min
- Park Bistrica18 min
- Futoški park22 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja10 min
- Dvorac Eđšeg12 min
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić13 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Nikola Tesla)7 min
- Srednja škola (Škola za dizajn Bogdan Šuput)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Kermit)1 min
- Fakultet (Pravni fakultet za privredu i pravosuđe Univerzitet Privredna akademija)7 min

- Bolnica (NS specijalna bolnica za hemodijalizu)5 min